ماجرای امام جماعت امریکایی که شیعه شد

ماجرای امام جماعت امریکایی که شیعه شد.

نویسنده کتاب «آمریکا بدون نقاب» که دو دهه در آمریکا زندگی کرده است، از کلیسایی یاد کرد که با درخواست مسیحیان به مسجد تبدیل شد.

شیخ مجاهد عبدالکریم امام جماعت مسجد الرسول(صلی الله علیه وآله) که متولد سال 1944 میلادی است.

وی که ۲۱ سال در آمریکا زندگی کرده، با ذکر یک خاطره ادامه داد: آن زمان، کلیسایی در منطقه واتس در لس‌آنجلس بود که سه هزار نفر امضاء دادند ما دوست داریم این کلیسا به مسجد تبدیل شود. آن‌ها مسیحی بودند ولی می‌دانستند که اگر اسلام بیاید و مسجد بنا شود، وضعیت شهر و محله‌شان به سمتی خواهد رفت که از هر لحاظ وضعیت بهتری پیدا خواهند کرد. ولی برعکس رژیم صهیون‌پرور آمریکا می‌خواست که آنها دائم درگیر مواد مخدر و مشروبات الکلی باشند. بقالی‌ها و کوچه و پس‌کوچه‌های آنجا مملو از مشروبات الکلی بود درحالی که نان شب نداشتند بخورند!

با رضایت مسیحیان سیاهپوست آن محل، کلیسای مذکور به «مسجد الرسول(صلی الله علیه وآله)» تبدیل شد و امام مسجد هم یک مستبصر به نام شیخ مجاهد عبدالکریم (بنیامین فارمر) انتخاب شد. دوستان ما از کشورهای مختلف از جمله ایران و پاکستان هم جمع شدند و مسجد را در آنجا بنا کردند.

خلاصه مطلب اینکه با وجود تبلیغات شدید دشمنان تشیع در عالم،در این وضعیت بلبشو و ناهنجار فرهنگی آمریکا، می توان اندیشه‌های بیداری را یافت که پیام اسلام و شیعه را بگیرند.

رهیافتگان